| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock, pop, metal |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, lyžování a zimní sporty, inline, skateboard, …, volejbal, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton |
| Zlozvyky: | kouření, počítače a internet |
| Majetek: | dům |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 25 do 55 let |
| Výška: | od 155 do 185 cm |
| Váha: | od 45 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované