| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | sport, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | detektivní, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country, jazz |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness, tenis, stolní tenis, badminton |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt |
| Věk: | od 55 do 64 let |
| Výška: | od 162 do 168 cm |
| Váha: | od 58 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované