| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 194 cm |
| Váha: | 108 kg |
| Koníčky: | kutilství, hudba, příroda a procházky, filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | komedie, psychologické, westerny, historické, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská, americká |
| Barva: | bílá, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, cola a limonády |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 50 do 80 let |
| Výška: | od 110 do 220 cm |
| Váha: | od 40 do 150 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované