| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 100 kg |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, elektronická hudba, country, soul |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, plavání, inline, skateboard, …, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, sportovní střelba |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 70 let |
| Výška: | od 155 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované