| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | sport, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, muzikály a hudební, pohádky, westerny, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, modrá |
| Květiny: | lilie, gerbery, konvalinky, sněženky |
| Nápoj: | cola a limonády, pivo, víno, víno |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 22 do 44 let |
| Výška: | od 157 do 177 cm |