| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 176 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, historické |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | fotbal, hokej, kulturistika, fitness, krasobruslení, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 22 do 40 let |
| Výška: | od 150 do 174 cm |
| Váha: | do 78 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované