| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, ruční práce, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton |
| Barva: | zelená |
| Květiny: | narcisy, slunečnice |
| Nápoj: | káva, cola a limonády, pivo |
| Majetek: | byt, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 56 do 72 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované