| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 92 kg |
| Koníčky: | kutilství, hudba, příroda a procházky, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | komedie, dokumentární, historické, horory |
| Hudba: | vážná, elektronická hudba, funk |
| Sporty: | plavání, sportovní střelba |
| Kuchyně: | česká, asijská |
| Barva: | červená, černá |
| Květiny: | růže, orchideje, luční květiny, slunečnice, karafiáty |
| Nápoj: | čaj, káva, pivo, víno, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | auto, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |