| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 82 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, knihy |
| Filmy: | dokumentární |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty |
| Barva: | modrá |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, sport, výlety, koníčky |
| Věk: | od 35 do 52 let |
| Váha: | do 70 kg |