| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 65 kg |
| Filmy: | akční, komedie, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Sporty: | hokej |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | káva |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 44 let |
| Výška: | od 165 do 173 cm |
| Váha: | od 55 do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované