| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, hudba, filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | country, metal |
| Sporty: | fotbal, hokej |
| Kuchyně: | česká |
| Barva: | modrá, černá |
| Nápoj: | čaj, pivo, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | alkohol, počítače a internet |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 60 let |
| Výška: | od 140 do 185 cm |
| Váha: | od 40 do 120 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované