| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | sport, zahrádkaření, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární |
| Hudba: | rock, pop |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, podnikatel |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, přátelství |
| Věk: | od 38 do 50 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované