| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | kultura, hudba, příroda a procházky |
| Filmy: | detektivní, dokumentární, westerny, historické |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 47 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované