| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 74 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, hudba, cestování, příroda a procházky |
| Filmy: | komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, historické |
| Sporty: | tenis, stolní tenis, badminton, kulturistika, fitness, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 61 let |
| Výška: | od 158 do 169 cm |
| Váha: | od 70 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované