| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, ruční práce, jídlo |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 28 do 36 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované