| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kutilství, hudba, příroda a procházky, tanec, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, metal |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty |
| Kuchyně: | česká, italská |
| Barva: | bílá, červená |
| Nápoj: | káva, pivo, víno, tvrdý alkohol |
| Majetek: | dům, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 29 do 51 let |
| Výška: | od 150 do 190 cm |
| Váha: | do 80 kg |