| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 70 do 80 let |
| Výška: | od 150 do 175 cm |
| Váha: | od 60 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované