| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, hudba, jídlo, kutilství, ruční práce, sběratelství, zvířata a chovatelství |
| Hudba: | vážná, lidová hudba, folk, country |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 58 do 76 let |
| Výška: | od 150 do 174 cm |