| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | kutilství, hudba, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, pohádky, westerny, historické, horory |
| Hudba: | rock, pop, country, metal |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská |
| Barva: | bílá, červená, černá |
| Květiny: | růže, tulipány |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo |
| Majetek: | dům, auto |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 42 let |
| Výška: | od 160 cm |
| Váha: | do 85 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované