| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | kultura, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, ruční práce |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, westerny, horory |
| Hudba: | vážná, 60.-80. léta, hip hop a rap |
| Sporty: | fotbal, plavání, sportovní střelba, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 50 let |
| Výška: | od 150 do 178 cm |
| Váha: | od 50 do 100 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované