| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 79 kg |
| Koníčky: | kutilství, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, pohádky, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, country |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Kuchyně: | česká |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády |
| Majetek: | auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 58 do 65 let |
| Výška: | do 168 cm |
| Váha: | do 68 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované