| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, příroda a procházky, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, muzikály a hudební, pohádky, westerny |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop |
| Sporty: | fotbal, hokej, inline, skateboard, …, volejbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 44 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované