| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | hudba, cestování |
| Sporty: | plavání |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | dopisování, přátelství |
| Věk: | od 48 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 70 kg |