| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 55 do 63 let |
| Výška: | od 155 do 166 cm |
| Váha: | od 58 do 66 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované