| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 178 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Hudba: | rock, elektronická hudba, metal |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt |
| Věk: | od 45 do 55 let |
| Výška: | od 170 do 180 cm |
| Váha: | od 50 do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované