| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 77 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, kultura, hudba, cestování, sběratelství, ruční práce, tanec, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, psychologické, dokumentární, muzikály a hudební, westerny, historické, horory |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, ostatní míčové sporty, tenis, stolní tenis, badminton |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 45 do 60 let |
| Výška: | od 156 do 175 cm |
| Váha: | od 45 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované