| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 88 kg |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 43 let |
| Výška: | od 155 do 170 cm |
| Váha: | od 45 do 60 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované