| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 179 cm |
| Váha: | 83 kg |
| Sporty: | plavání, cyklistika, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, turistika a outdoor, vodácký sport |
| Majetek: | dům, auto |
| Zaměstnání: | zaměstnanec |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 30 do 60 let |
| Výška: | od 150 do 185 cm |
| Váha: | od 40 do 100 kg |