| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 172 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | cestování |
| Sporty: | fotbal, hokej, lyžování a zimní sporty |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 48 let |
| Výška: | do 172 cm |