| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 173 cm |
| Váha: | 73 kg |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská |
| Barva: | bílá, červená, modrá, černá |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, cola a limonády, víno, víno |
| Majetek: | dům |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 65 do 73 let |
| Výška: | do 168 cm |
| Váha: | do 68 kg |