| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 174 cm |
| Váha: | 96 kg |
| Koníčky: | sport, kultura, kutilství, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, filmy a kino, ruční práce, tanec, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, muzikály a hudební, westerny, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country, metal, jazz, hip hop a rap, hip hop a rap |
| Sporty: | plavání, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 41 let |
| Výška: | od 150 cm |
| Váha: | od 60 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované