| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 72 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, jídlo, knihy, kultura, kutilství, počítače, zahrádkaření, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, móda |
| Hudba: | rock, pop, elektronická hudba, country, metal |
| Sporty: | cyklistika, lyžování a zimní sporty, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, inline, skateboard, …, sportovní střelba, turistika a outdoor |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 25 do 55 let |
| Výška: | do 170 cm |