| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 69 kg |
| Koníčky: | sport, zahrádkaření |
| Filmy: | akční, horory |
| Hudba: | rock, elektronická hudba |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty |
| Majetek: | byt, dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 18 do 40 let |
| Výška: | do 160 cm |