| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 85 kg |
| Koníčky: | hudba |
| Filmy: | komedie, westerny, historické |
| Hudba: | country |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 40 do 54 let |
| Výška: | do 170 cm |
| Váha: | do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované