| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 200 cm |
| Váha: | 105 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, sport, kutilství, ruční práce, fotografování, sběratelství |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární, pohádky, westerny, dobrodružné, drama |
| Kuchyně: | česká, vegetariánská, veganská |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Zaměstnání: | zaměstnanec, nezaměstnaný |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, do postele, flirt, přátelství |
| Věk: | od 18 do 45 let |
| Výška: | od 145 do 195 cm |
| Váha: | od 45 do 85 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované