| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 183 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | sport |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární |
| Hudba: | pop, elektronická hudba |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty |
| Zlozvyky: | kouření |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 38 do 47 let |
| Výška: | od 160 do 175 cm |
| Váha: | od 55 do 65 kg |