| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 192 cm |
| Váha: | 110 kg |
| Koníčky: | cestování, hudba, sport, jídlo, kultura, kutilství, počítače, filmy a kino, tanec, ruční práce, fotografování, móda |
| Filmy: | akční, komedie, psychologické, westerny, historické, horory, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | plavání, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, sportovní střelba, kulturistika, fitness, ostatní míčové sporty |
| Kuchyně: | asijská, česká, italská, americká, indická, středomořská, mexická, vegetariánská, veganská |
| Barva: | bílá, oranžová, červená, modrá, černá |
| Květiny: | růže, orchideje |
| Nápoj: | čaj, káva, víno, pivo, míchané nápoje, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | alkohol |
| Majetek: | auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 43 let |
| Výška: | od 165 do 178 cm |
| Váha: | do 75 kg |