| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | knihy, kultura, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, pohádky |
| Sporty: | fotbal, hokej |
| Kuchyně: | italská, asijská, americká |
| Barva: | růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Nápoj: | čaj, cola a limonády, cola a limonády, pivo, víno, víno, víno, tvrdý alkohol, tvrdý alkohol |
| Zlozvyky: | alkohol |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 28 do 38 let |
| Výška: | do 174 cm |
| Váha: | do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované