| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | vdovec |
| Výška: | 194 cm |
| Váha: | 95 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, kultura, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, historické |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | fotbal |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 44 do 53 let |
| Výška: | od 170 cm |
Pouze pro registrované