| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 184 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, hudba, cestování, filmy a kino, tanec, jídlo, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky, westerny, horory |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba |
| Sporty: | plavání, cyklistika |
| Kuchyně: | česká, italská, asijská, americká |
| Barva: | bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, fialová, modrá, zelená, černá, hnědá |
| Květiny: | růže, lilie, orchideje, narcisy, tulipány, luční květiny, slunečnice, frézie, konvalinky, sněženky, fialky |
| Nápoj: | čaj, káva, cola a limonády, pivo, víno, víno, víno, tvrdý alkohol, míchané nápoje |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 42 let |
| Váha: | do 65 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované