| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 185 cm |
| Váha: | 97 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, fotografování |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | flirt, dopisování, přátelství, sport, výlety, koníčky, cestování |
| Věk: | od 60 do 68 let |
| Výška: | od 171 cm |
| Váha: | do 80 kg |