| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 187 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Koníčky: | počítače, knihy, sport, hudba, cestování, příroda a procházky, zahrádkaření, sběratelství |
| Filmy: | komedie, dokumentární, muzikály a hudební, pohádky, historické, horory |
| Hudba: | rock |
| Sporty: | hokej, plavání |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 26 do 51 let |
| Výška: | od 150 do 187 cm |
| Váha: | od 70 do 90 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované