| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Koníčky: | hudba, cestování, příroda a procházky, filmy a kino, fotografování |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, dokumentární, historické |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Zlozvyky: | kouření |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 50 let |
| Výška: | do 175 cm |
| Váha: | do 80 kg |