| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 168 cm |
| Váha: | 78 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, cestování, hudba, sport, kultura, filmy a kino, tanec |
| Filmy: | komedie, pohádky, dobrodružné, science fiction, drama |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, elektronická hudba |
| Sporty: | cyklistika, fotbal, tenis, stolní tenis, badminton |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Typ seznámení: | vážné, přátelství |
| Výška: | do 173 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované