| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 167 cm |
| Váha: | 70 kg |
| Koníčky: | příroda a procházky, filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, dokumentární |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, funk |
| Sporty: | lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton |
| Kuchyně: | asijská |
| Barva: | červená, modrá, černá |
| Květiny: | orchideje, tulipány |
| Nápoj: | pivo, víno |
| Majetek: | byt |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 35 do 58 let |
| Výška: | od 150 do 170 cm |