| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | rozvedený |
| Výška: | 110 cm |
| Váha: | 150 kg |
| Koníčky: | knihy, sport, kultura, hudba |
| Filmy: | akční, komedie, horory |
| Hudba: | rock, metal |
| Sporty: | fotbal, tenis, stolní tenis, badminton, lyžování a zimní sporty, tenis, stolní tenis, badminton, tenis, stolní tenis, badminton, cyklistika |
| Zlozvyky: | kouření |
| Majetek: | byt, chata, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 26 do 46 let |
| Výška: | do 174 cm |