| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 170 cm |
| Váha: | 75 kg |
| Zlozvyky: | počítače a internet |
| Majetek: | dům, auto |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 38 do 45 let |
| Výška: | od 150 do 169 cm |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované