| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 175 cm |
| Váha: | 80 kg |
| Koníčky: | cestování, příroda a procházky, filmy a kino, jídlo |
| Filmy: | akční, komedie, detektivní, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 30 do 40 let |
| Výška: | od 170 do 175 cm |
| Váha: | od 75 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované