| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Výška: | 180 cm |
| Váha: | 99 kg |
| Koníčky: | počítače, sport, cestování, příroda a procházky, ruční práce |
| Filmy: | komedie, dokumentární, pohádky, historické |
| Hudba: | vážná, rock, country, metal |
| Sporty: | hokej, kulturistika, fitness, plavání, lyžování a zimní sporty, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 26 do 46 let |
| Výška: | od 160 do 190 cm |
| Váha: | od 40 do 80 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované