| Registroval se: | více než před rokem |
|---|---|
| Naposledy online: | déle než měsíc |
| Pohlaví: | muž |
| Rodinný stav: | ženatý nebo ve vztahu |
| Výška: | 182 cm |
| Váha: | 81 kg |
| Koníčky: | sport, kutilství, cestování, zahrádkaření, filmy a kino |
| Filmy: | akční, komedie, muzikály a hudební, pohádky |
| Hudba: | 60.-80. léta, rock, pop, country |
| Sporty: | fotbal, hokej, cyklistika |
| Děti: | mám |
| Hledám: | ženu |
|---|---|
| Věk: | od 27 do 45 let |
| Výška: | do 180 cm |
| Váha: | do 70 kg |
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované
Pouze pro registrované